Публічне акціонерне товариство “Брацлавське спеціалізоване підприємство “Агромаш”

Код за ЄДРПОУ: 00902470
Телефон: (04331) 51371
Юридична адреса: 22870, Вінницька обл., Немирівський р-н, смт. Брацлав, вул.Незалежності, 49
 
Дата розміщення: 26.04.2017

Річний звіт за 2016 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); Iсторiя ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" починається з березня 1932 року, разом iз створенням в країнi машинно-тракторних станцiй (МТС). Так було до березня 1958 року, коли з Брацлавської МТС технiка була передана в колгоспи, а МТС була реорганiзована в районну технiчну станцiю (РТС). 14 листопада 1985 року Брацлавське РТК переiменоване в Брацлавське спецiалiзоване пiдприємство "Агромаш".

29.12.1995 р. Брацлавське спецiалiзоване пiдприємство "Агромаш" в процесi приватизацiї перетворене в ВАТ "Брацлавське СП "Агромаш".

Важливих подiй розвитку, таких як: злиття, подiл, приєднання, перетворення, видiл в звiтному 2016 роцi не вiдбувалось.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; В органiзацiйну структуру ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" входять 3 структурнi пiдроздiли :

- ремонтна майстерня ;

- автотранспорт ;

- кисневий цех.

Ремонтна майстерня складається з зони ремонту ,iнструментального цеху , токарного цеху, цеху вiдновлення, гальванiчної дiльницi, кузнi, складу запчастин, дiльницi дефектовки, комплектовки, покрасочної дiльницi, цеху виготовлення ТМВ, електрокочегарки, побутових примiщень.

Автотранспортний пiдроздiл включає : автогаражi для зберiгання автотранспорту, площадку стоянки автомобiлiв, естакаду, зону ремонту, автозаправку, КПП.

Кисневий цех включає : машинний зал, зал наповнення кисневих балонiв, склад готової продукцiї, цех випробування, ремонту i ревiзiї балонiв, токарну дiльницю.

Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв та iнших вiдокремлених структурних пiдроздiлiв немає.

Змiн в органiзацiйнiй структурi не вiдбувалось.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; Середньооблiква чисельнiсть штатних працiвникiiв облiкового складу - 6осiб ;

середня чисельнiсть працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом - 0 осiб;

чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу – 0 осiб;

Фонд зарплати 2016 рiк - 101125,72 грн.

Фонд зарплати 2015 рiк – 106585.67 грн.

Кадрова прогарма, спрямована на забезпечення рiвня квалiфiкацiї операцiвним потребам Емiтента не розробляється.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств.
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; Спiльної дiяльностi з iншими органiзацiями, пiдприємствами чи установами Емiтент не здiйснював.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; Пропозицiї з боку третiх осiб, щодо реорганiзацiї ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш", не надходили.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); ПАТ «Брацлавське спецiалiзоване пiдприємство «Агромаш» пiд час виконання своїх функцiй керується нормативно-правовими актами України:

·Конституцiєю України ;
·Цивiльним кодексом України вiд 16.01.2003 № 435-I\/;
·Господарським кодексом України вiд 16.01.2003 № 436-IУ;
·Законом України „Про запобiгання та протидiю легалiзацiї (вiдмиванню) доходiв, одержаних злочинним шляхом” вiд 28.11.2002 № 249-IУ;
·Законом України „Про державну реєстрацiю юридичних осiб та фiзичних осiб - пiдприємцiв” вiд 755-IУ;
·Законом України „Про цiннi папери та фондовий ринок” вiд 23.02.2006 № 3480-I\/;
·Законом України „Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” вiд 16.07.1999 № 996-ХI\/;
·Iншi Закони України;
·Мiжнародними стандартами бухгалтерського облiку (МСБО).
Фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («МСФЗ»), затвердженими Радою з мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («РМСФЗ») та iнтерпретацiями, випущеними Постiйним комiтетом з iнтерпретацiй Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi («ПКI МСФЗ»).
Товариство веде бухгалтерський облiк вiдповiдно до вимог ведення бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi. Нацiональнi принципи i вимоги до ведення бухгалтерського облiку в Українi вiдрiзняються вiд принципiв i вимог МСФЗ. Таким чином, дана фiнансова звiтнiсть, пiдготовлена на основi реєстрiв бухгалтерського облiку Товариства, мiстить коригування, необхiднi для приведення даної звiтностi у вiдповiднiсть до МСФЗ.
Фiнансова звiтнiсть пiдготовлена вiдповiдно до принципу безперервностi дiяльностi Товариства, якi передбачають реалiзацiю активiв та виконання зобов'язань в ходi нормального здiйснення дiяльностi.
Оновлення активiв Товариства, так само, як i майбутня дiяльнiсть Товариства, перебуває пiд iстотним впливом поточної та майбутньої економiчної ситуацiї середовища. Фiнансова звiтнiсть не мiстить жодних коригувань на випадок того, що Пiдприємство не зможе дотримуватися принципу безперервностi дiяльностi.
Фiнансова звiтнiсть складена на основi методу нарахування. Результати операцiй та iнших подiй визнавалися за фактом їх здiйснення, а не на момент отримання або виплати грошових коштiв, вiдбивалися в облiкових записах i включалися у фiнансову звiтнiсть перiодiв, до яких вони вiдносяться.
ПАТ «Брацлавське спецiалiзоване пiдприємство «Агромаш» веде бухгалтерський облiк згiдно з українським законодавством. Ця фiнансова звiтнiсть була пiдготовлена на основi бухгалтерських записiв, якi Пiдприємство веде згiдно з українськими Положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку („П(С)БО”) та вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (надалi -„МСФЗ”).
Бухгалтерський облiк у Товариствi забезпечує своєчасне та повне вiдображення всiх господарських операцiй та оцiнку стану активiв та зобов’язань, контроль за наявнiстю i збереженням майна, виконанням зобов’язань та достовiрнiсть даних бухгалтерського облiку вiдповiдно до Плану рахункiв бухгалтерського облiку.

Вiдповiдальнiсть за органiзацiю бухгалтерського облiку та забезпечення фiксування фактiв здiйснення всiх господарських операцiй у первинних документах, збереження оброблених документiв, регiстрiв i звiтностi протягом встановленого термiну, але не менше трьох рокiв, на пiдприємствi, що перевiрялось, несе вiдповiдно до Закону України «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» керiвник, який здiйснює керiвництво пiдприємством вiдповiдно до законодавства та установчих документiв.
Керiвник несе персональну вiдповiдальнiсть за повноту та достовiрнiсть складання попередньої фiнансової звiтностi.
Пiдприємства крiм вимог чинного законодавства у своїй роботi керується також “Наказом про органiзацiю бухгалтерського облiку й облiкову полiтику пiдприємства”, затвердженого керiвником на 2016 рiк.
Пiдприємство основними засобами вважає матерiальнi активи, якi утримуються з метою використання їх у процесi виробництва або постачання товарiв, надання послуг, для здiйснення статутної дiяльностi, очiкуваної вигоди, вiдповiдно до МСБО 16 «Основнi засоби». Строк корисного використання (експлуатацiї) яких становить бiльше одного року.
Нарахування амортизацiї здiйснюється протягом строку експлуатацiї об'єкта, який встановлюється пiдприємством при визнаннi цього об'єкта активом (при зарахуваннi на баланс), i призупиняється на перiод його консервацiї. Сума нарахованої амортизацiї вiдображається за дебетом рахункiв облiку витрат дiяльностi, виробництва у кореспонденцiї з рахунком облiку зносу (амортизацiї) необоротних активiв.
Амортизацiя основних засобiв розраховується прямолiнiйним методом вiдповiдно до строкiв корисної служби, погодженим з технiчним персоналом Пiдприємства наступним чином:
Будiвлi та споруди 45-50 рокiв
Машини та устаткування 3-20 рокiв
Комп'ютерне обладнання 1-8 рокiв
Транспортнi засоби 4-7 рокiв
Iнструмент, прилади та iнвентар 5-20 рокiв
Незавершене будiвництво Не амортизується.
Бухгалтерський облiк запасiв ведеться в кiлькiсно-сумарному виразi, вiдповiдно до «МСБО» 2 «Запаси», непридатних для використання запасiв в товариствi не визначено, тому не було дооцiнки, уцiнки, списання.
Первинний облiк ведеться в кiлькiсному вимiрнику за мiсцями зберiгання запасiв та матерiально-вiдповiдальними особами.
Первинний облiк запасiв здiйснюється як з використанням типових форм так i з використанням самостiйно розроблених форм первинних документiв, що мiстять усi обов'язковi реквiзити.
Iнформацiя з первинних документiв узагальнюється у зведених облiкових документах.
Метод оцiнки вибуття запасiв – за середньозваженою собiвартiстю. Протягом звiтного перiоду було забезпечено незмiннiсть визначених методiв оцiнки вибуття запасiв
Аналiтичний облiк статутного, капiталу та нерозподiленого прибутку на пiдприємствi ведеться вiдповiдно до МСБО, з використанням вiдповiдних рахункiв бухгалтерського облiку класу 4 “Власний капiтал та забезпечення зобов’язань. Рахунки цього класу призначенi для узагальнення iнформацiї про стан i рух коштiв рiзновидностей власного капiталу - статутного, додаткового, нерозподiлених прибуткiв (непокритих збиткiв), цiльових надходжень, забезпечень майбутнiх витрат i платежiв, страхових резервiв.
Порядок розподiлу прибутку пiдприємства здiйснюється згiдно зi Статутом та рiшенням зборiв акцiонерiв.
В Товариствi зобов’язання подiляються на: довгостроковi забезпечення та поточнi. Забезпечення створюються для вiдшкодування наступних (майбутнiх) операцiйних витрат на: виплату вiдпусток працiвникам; додаткове пенсiйне забезпечення; виконання гарантiйних зобов'язань; реструктуризацiю; виконання зобов'язань щодо обтяжливих контрактiв тощо. До довгострокових зобов’язань належать: довгостроковi кредити банкiв; iншi довгостроковi фiнансовi зобов'язання; вiдстроченi податковi зобов'язання; iншi довгостроковi зобов'язання. Поточнi зобов'язання включають: короткостроковi кредити банкiв; поточну заборгованiсть за довгостроковими зобов'язаннями; короткостроковi векселi виданi; кредиторську заборгованiсть за товари, роботи, послуги; поточну заборгованiсть за розрахунками з одержаних авансiв, за розрахунками з бюджетом, за розрахунками з позабюджетних платежiв, за розрахунками зi страхування, за розрахунками з оплати працi, за розрахунками з учасниками, за розрахунками iз внутрiшнiх розрахункiв; iншi поточнi зобов'язання. Поточнi зобов'язання вiдображаються в балансi за сумою погашення, простроченої заборгованостi не виявлено . Забезпечення щодо всiх зобов’язань вiдповiдають наведеним у МСБО 37.
Виручка включає суму компенсацiї, одержану або пiдлягає отриманню за продаж готової продукцiї, товарiв i послуг в звичайному ходi господарської дiяльностi Товариством. Виручка облiковується за вирахуванням податку на додану вартiсть, знижок i внутрiгрупових операцiй.
Товариство визнає виручку в разi, якщо сума доходу може бути достовiрно оцiнена, iснує ймовiрнiсть одержання майбутнiх економiчних вигод, а також у разi вiдповiдностi спецiальним критерiям для кожного виду дiяльностi Товариства, зазначеного нижче. Сума виручки не вважається достовiрно оцiненої до тих пiр, поки не будуть вирiшенi всi умовнi зобов'язання, що мають вiдношення до продажу. У своїх оцiнках Товариство базується на iсторичних результатах, враховуючи тип покупця, тип операцiї та особливi умови кожної угоди.
Витрати визнаються Товариством, якщо виконуються наступнi умови: сума витрат може бути надiйно визначена, i виникає зменшення в майбутньому економiчних вигод, пов'язаних зi зменшенням активу або збiльшенням зобов'язань.
Витрати визнаються у тому звiтному перiодi, в якому визнано доходи, для отримання яких вони понесенi, або тодi, коли стає очевидно, що данi витрати не призведуть до отримання будь-яких доходiв, незалежно вiд часу фактичної виплати коштiв чи iншої форми їх оплати, коли економiчнi вигоди вiд їх використання зменшилися або повнiстю спожитi.



основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Виробнича дiяльнiсть у звiтному перiодi не здiйснювалася, послуги не надавалися.

Робота ПАТ залежить вiд сезонних змiн, особливо надання автотранспортних послуг.

В основному виконання робiт та послуг приходиться на осiннiй перiод.

Запчастини ПАТ купує на Чернiгiвському машремзаводi, Красилiвському та Барському машзаводах, ПММ - на Немирiвськiй автобазi, Харкiвському РМЗ, Ладижинському РМЗ.

Кiлькiсть постачальникiв за основними видами сировини та матерiалiв, що займають бiльше 10 в загальному об'ємi постачання - 3.

Цiни постiйно зростають. Вибiр постачальника залежить вiд запропонованої мiнiмальної договiрної цiни на матерiали. Цiни,бажано, щоб були доступнi та стабiльнi. Перспективним є тiльки виробництво кисню та капремонт агрегатiв. Новi технологiї та види продукцiї в звiтному роцi не впроваджувались.

Основними замовниками продукцiї капремонту вузлiв та агрегатiв є сiльськогосподарськi товаровиробники Вiнницької областi.

Щоб вiдремонтувати вузли та агрегати до своїх комбайнiв та тракторiв, вони здають до ремонтної майстернi ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" самовивозом iз всiх районiв Вiнницької областi вузли та деталi.

Основними замовниками автотранспортних послуг є сiльськогосподарськi товаровиробники Немирiвського району, ЗАТ "Подiльський цукор".
В загальному основними замовниками i клiєнтами є сiльськогосподарськi товаровиробники, частина переробних пiдприємств АПК (цукровi заводи), при реалiзацiї кисню ще i комерцiйнi ремонтнi пiдприємства.

Особливостi галузi : 1. Висока матерiаломiсткiсть продукцiї ; 2. Велика залежнiсть вiд сезонних перiодiв, особливо при наданнi автотранспортних послуг. В перiод вивозу с/г замовниками з поля цукрових бурякiв транспортом товариства при несприятливiй дощовiй погодi, рiзко зменшується обсяг виконання послуг, максимально збiльшуються витрати та собiвартiсть продукцiї; 3. Необхiднiсть точного обладнання та наявнiсть спецiнструмента для пiдгонки деталей та вузлiв. 4. Неможливiсть перенести ремонт чи замiну деталей та вузлiв на iнший строк. 5. Спецiалiзацiя виробництва по окремих видах ремонтiв окремих виробничих дiлянок. Все це призводить до нестабiльностi в дiяльностi бiльшостi пiдприємств галузi.

Основними конкурентами товариства є : 1. ПрАТ "Бершадське РП "Агромаш" ; 2. ПрАТ "Немирiвське РП "Агромаш" ; 3. ПрАТ "Немирiвське АТП-10547".В iнших країнах дiяльностi Емiтент не здiйснює.
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; За останнi 5 рокiв по ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" суттєвого придбання активiв не вiдбувалося.

Вибуло: автомобiль КАМАЗ 5320 - 27999,05 грн; киснева установка - 46203,00 грн; причiп ГКБ-8352 - 5952,52 грн; компрессор 305 ВП - 21411,00 грн; автомобiль КАМАЗ 5320 - 28298, 02 грн; розподiльний стенд - 960 грн; причiп ГКБ-8352 - 6219,54 грн; автомобiль КАМАЗ 5320 - 29803,26 грн; компрессор - 2009,00 грн; причiп ГКБ - 612825 грн; станок свердлильний - 1361 грн; станок токарний - 3988 грн. Автомобiль КАМАЗ5320- 36297.00 грн.

Всього: 216629,64 грн.

ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" значнi iнвестицiї або придбання, пов`язанi з його господарською дiяльнiстю не планує.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; Правочинiв з власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими особами Емiтент не укладав.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; До складу основних засобiв пiдприємством вiднесенi матерiальнi активи, очiкуваний термiн корисного використання яких бiльше 1 року та первiсна вартiсть яких складає бiльше 6 тис.грн.

Володiння ОЗ здiйснюється на правах власностi на постiйнiй основi.

Основнi засоби у 2016 роцi емiтент не орендував та не надавав в оренду.

Строк корисної експлуатацiї будiвель i споруд - 42 роки, обладнання виробничого призначення - 10 рокiв, транспортних засобiв - 9 рокiв.

Основнi засоби за кожною основною групою використовуються за своїм прямим призначенням, ступiнь використання - 90%.

Ступiнь зносу основних засобiв 72,92 %.

На початок звiтного перiоду первiсна вартiсть основних засобiв становить 2023 т.грн.
На кiнець звiтного перiоду первiсна вартiсть основних засобiв становить 1817 тис.грн.

Змiна вартостi основних засобiв вiдбулася за рахунок амортизацiї .

У звiтному перiодi було продано основних засобiв на суму 281537 грн.

Сума зносу становить 1318 тис.грн.

Залишкова вартiсть – 499 тис.грн.

Орендованих основних засобiв товариство не має.

Екологiчнi питання не впливають на користування активiв товариства.

Обмежень на володiння, використання та розпорядження майна емiтента у 2016 роцi не було.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Iстотнi проблеми:
1.Залежнiсть вiд сезонних змiн;

2. Висока вартiсть капiтальних робiт;

3. Низька платоспроможнiсть замовникiв;

4. Великi податки;

5. Зростання цiн на запчастини.

Дiяльнiсть товариства має зачну залежнiсть вiд законодавчих та економiчних умов та обмежень, вiд рiвня попиту на послуги та доходiв замовникiв.

Також має значну залежнiсть вiд наявностi джерел фiнансування та вартостi кредитiв.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; У звiтному перiодi штрафiв та компенсацiй за порушення законодавства на пiдприємство не накладалося.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; Робочого капiталу для поточних потреб недостатньо.

Фiнансування емiтента здiйснюється без залучення кредитних ресурсiв, тiльки за власнi кошти.

Пiдприємство фiнансово достатньо стiйке.

Рiвень фiнансової незалежностi знаходиться в межах нормативiв.

Але отриманi збитки свiдчать про те, що необхiдно збiльшити обсяги реалiзацiї продукцiї та послуг, та зменшити витрати.
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; На кiнець звiтного перiоду укладених, але невиконаних договорiв немає.

Договори на 2017 рiк будуть укладатись одноразовi i безпосередньо в перiод початку жнив, тому передбачити суму отриманого прибутку неможливо.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); На 2017 рiк планiв щодо розширення вирбництва, реконструкцiї, полiпшення фiнансового стану немає.

Iстотним фактом, який може вплинути на дiяльнiсть товариства в майбутньому є пiдвищення попиту споживачiв на послуги, якi надає товариство та пiдвищення рiвня доходiв замовникiв.

опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; ПАТ "Брацлавське СП "Агромаш" не займалося дослiдженнями та розробками в звiтному 2016 роцi.
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; Судовi справи, стороною в яких виступає ПАТ або його посадовi особи вiдсутнi.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. 1. У звiтному перiодi чистий дохiд вiд реалiзацiї продукцiї, товарiв i послуг становить 0 грн.

У 2015 роцi чистий дохiд вiд реалiзацiї продукцiї, товрiв i послуг товариства становить 0 грн;

У 2014 роцi чистий дохiд вiд реалiзацiї продукцiї, товрiв i послуг товариства становить - 22 тис.грн .

2. У звiтному перiодi отримано 177 тис.грн чистого збитку; у 2015 роцi - 158 тис.грн чистого збитку, що бiльше нiж у 2014 роцi на 43 тис.грн; у 2014 роцi - 115 тис.грн чистого збитку, що на 3 тис.грн менше нiж у попередному перiодi (118 тис.грн)

3. Пiдприємство не має можливостi в необхiдний час погасити свої поточнi збов'язання.
Товариство має незадовiльний стан та недостатню кiлькiсть активiв для здiйснення свого основного виду дiяльностi.